En Son Yorumlar

Sütyen Takımları

Kadınlar için iç çamaşırları seçimi yaparken takım kategorileri her zaman daha ilgi çekicidir. Normal kıyafetlerinde takım giymekten hoşlanmasalar bile sütyen takımı kendilerine göre bazı sebeplerden ötürü çoğu zaman ilk tercihleri olur.

 

Çoğu kadın ise iç çamaşırlarını takım olarak giymeyi tercih ediyor. Bunun belki de en önemli sebebi olarak da sütyen takımlarının alt ve üstlerinin parçalarının aynı modele dahil olmasının avantajlı olduğunu düşünmeleri. Bu yüzden iç çamaşırı alırken özellikle sütyen takımlarına bakmadan alışverişlerini tamamlamak istemiyorlar. İç giyimde uyuma önem verenler için gerekli olan sütyen takımlarında alt beden ve göğüs ölçülerini bilmek ise fazlasıyla önemlidir. Belli ölçülere göre hazırlanan sütyen takımlarının içerisinde destekli, desteksiz ya da straplez modeller de bulunuyor. Bu yüzden istenilen alt model ile sütyenin modeli farklılık gösterebiliyor. Yani bu şu demek oluyor ki straplez bir üstün alt çamaşır modeli farklı ya da tercih edilmek istenmeyen bir model olabiliyor. O zaman da ekstra olarak ona uygun bir alt çamaşır modeli bulabilmek zorunlu hale geliyor.

 

Takımların alt çamaşır modelleri arasında ise daha çok tangalar, dantelli ve ip formunda olan tasarımlar bulunuyor. Ancak bu durum elbette normal modellerin takım halinde olmaması anlamını da taşımıyor. Örneğin; tanga ya da ipli modelleri özel günlerin dışında çok tercih etmiyorsanız ifondi’nin dantelli modellerinden birini deneyebilirsiniz. İfondi’nin dantelli modellerinden ise en çok somon rengi ile hafif destekli sütyen takımları tercih ediliyor. Son derece rahat kullanımı sayesinde sizlerin hem kıyafetlerin içinde rahat etmenizi hem de pamuklu yapısı sayesinde sağlığınızdan endişe etmenizi engelliyor. Bir başka seçenek de straplez ve tam destekli sütyen kullanmayı sevenler için uygun görünüyor. Ekru rengi ve dantelli yapısıyla oldukça şık bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Küçük göğüslere sahip kadınların severek kullandığı tam destekli sütyenlerin takımları da hem şık olmamızı hem de rahat etmemizi sağlıyor. Tanga ya da ipli modellerden vazgeçemeyeler için alt modeli G-String olanlarda mevcut. Destekli ve straplez sütyen modelinin alt modeli G-String olduğu için destekli sütyen giyenler için son derece uygundur.  

 

ifondi'nin birbirinden farklı modelleri ile şık, spor, klasik hangisini tercih ederseniz edin rahatlığınızdan ödün vermeyeceksiniz. Son derece farklı takımları olan ifondi sütyen takımlarının alt ve üstlerini de kendinize uygun olarak kombinleme şansına da sahip olduğunuzu unutmayın.

Yayın Tarihi : 30-08-2017
Okunma Sayısı : 2306

Bu yazıya yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
Ad Soyad
E Posta
Mesaj
Güvenlik Kodunu Giriniz Captcha
Lütfen Tüm Alanları Doldurunuz!
Henüz Hiç Yorum Yapılmamıştır!
Anket
Bebeğinize ek besinleri ne zaman vermeye başladınız?
E Bülten
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Lütfen Bültenimize Kayıt Olunuz.
Ad Soyad
:
E mail
: